<oembed><version>1.0</version><provider_name>Gripx Russian Site</provider_name><provider_url>https://gripx.fi/ru</provider_url><title>EO60065287 - Gripx Russian Site</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="XiN3QQLGgS"&gt;&lt;a href="https://gripx.fi/ru/product/eo60065287/"&gt;EO60065287&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://gripx.fi/ru/product/eo60065287/embed/#?secret=XiN3QQLGgS" width="600" height="338" title="&#xAB;EO60065287&#xBB; &#x2014; Gripx Russian Site" data-secret="XiN3QQLGgS" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;