<oembed><version>1.0</version><provider_name>GripX engelska</provider_name><provider_url>https://gripx.fi/en</provider_url><title>EO60065387 - GripX engelska</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ydCbfm6hve"&gt;&lt;a href="https://gripx.fi/en/product/eo60065387/"&gt;EO60065387&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://gripx.fi/en/product/eo60065387/embed/#?secret=ydCbfm6hve" width="600" height="338" title="&#x201C;EO60065387&#x201D; &#x2014; GripX engelska" data-secret="ydCbfm6hve" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;