<oembed><version>1.0</version><provider_name>GripX engelska</provider_name><provider_url>https://gripx.fi/en</provider_url><title>EO6006534 - GripX engelska</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ZqHyrF73Fx"&gt;&lt;a href="https://gripx.fi/en/product/eo6006534/"&gt;EO6006534&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://gripx.fi/en/product/eo6006534/embed/#?secret=ZqHyrF73Fx" width="600" height="338" title="&#x201C;EO6006534&#x201D; &#x2014; GripX engelska" data-secret="ZqHyrF73Fx" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;