<oembed><version>1.0</version><provider_name>GripX engelska</provider_name><provider_url>https://gripx.fi/en</provider_url><title>C600653809 - GripX engelska</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="HfruAgbCju"&gt;&lt;a href="https://gripx.fi/en/product/c600653809/"&gt;C600653809&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://gripx.fi/en/product/c600653809/embed/#?secret=HfruAgbCju" width="600" height="338" title="&#x201C;C600653809&#x201D; &#x2014; GripX engelska" data-secret="HfruAgbCju" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;